Вперше в Україні! Вперше в колишньому СРСР! Вперше в Східній Європі!

Соцiальний експеримент (пiлотний проект) по впровадженню Основного доходу

Основний дохід активно обговорюється та впроваджуються урядами і суспільствами більш ніж в 60 країнах світу: Канада (Манітоба, Онтаріо), CША, Іспанія (Барселона), Фінляндія, Нідерланди (Амстердам, Утрехт), Кенія, Уганда, Намібія, Індія та інші.

Відповіді на типові запитання

Що це таке? З чим його їдять?

Наша організація пропонує владі України провести науковий експеримент *:

    • 2 000 українців;
    • 2 роки будуть отримувати;
    • 200 євро на місяць основного доходу на громадянина;
    • без всяких умов і наявності роботи.

* Можуть бути інші моделі пілотного проекту. Можливо розширення експерименту.

Навіщо потрібен Експеримент? Це обман?

НЕ обман!!! Весь світ експериментує з основним доходом. В Україні вчені вивчатимуть вплив основного доходу на ринок праці, об’єктивне i суб’єктивне благополуччя, фінансове здоров’я, зміну психічного та фізичного здоров’я, зниження рiвня соціальної напруженості й т.д. І найголовніше: чи потрібні українцям додаткові гроші, чи допоможуть ці гроші в житті? Для міжнародної пiдтримки та чистоти експерименту буде залученi українськi та зарубіжні соціологи, громадські організації, наукове співтоваріство.

Хто може бути учасником? Люди з подвійним громадянством, депутати, олігархи?

Будь-який громадянин України! Від 18 років без обмежень по статі, віросповіданню, національності і т.д. Повні вимоги визначають соціологи.

Як стати учасником? Кому заплатити?

Не потрібно нікому платити!!! Потрібно звернутися в місцеву адміністрацію із заявою про участь у соціальному експерименті (пілотному проекті).

Хто і як обиратиме учасників? Кому заплатити?

НІКОМУ НЕ ТРЕБА ПЛАТИТИ! Учасники будуть вибиратися випадковим чином (як правило) за участю місцевої адміністрації та громадськості за максимально прозорою процедурою. Учасник підписує документ (згоду, договір) на участь в соціальному експерименті.

Джерела фінансування? Хто платить за це задоволення?

Гранти, благодійна допомога українських та закордонних органиiзацiй, бюджетні кошти (залежить від влади).

Мене можуть обдурити? Випитати державну таємницю, забрати моє майно?

НІ! Учасник буде отримувати основний дохід на банківську карту кожен місяць. Учасник може витрачати ці гроші на власний розсуд. У нього один обов’язок – в кінці місяця чесно відзвітувати, куди він витратив гроші.

Дуже підозріло, що Ініціативна група «Гарантований основний дохід» Україна з’явилася перед виборами. Ви працюєте на політичні партії України?

Сьогодні немає ЖОДНОГО політика в Україні, який би підтримував основний дохід для українців! На жаль, РЕАЛЬНІ доходи українців турбують тільки самих громадян.
«Гарантований основний дохід» Україна створена в жовтні 2018 р. і буде діяти після виборів, поки не буде виконана наша місія.
Наша найближча мета – провести в Україні пілотний проект (науковий експеримент) по впровадженню основного доходу для українців найближчим часом. Як в Фінляндії, Канаді, США, Індії і тд. Учасники експерименту будуть отримувати щомісяця живими грошима основний дохід в розмірі до 200 євро і звітувати куди їх витратили.
Ми НЕ ПОВ’ЯЗАНІ ні з якими політичними партіями, релігійними або комерційними організаціями. Ми – частина міжнародної Всесвітньої мережі основних доходів BIEN (basicincome.org), яка об’єднує громадян, учених, некомерційні організації більш ніж 60 країн світу.

Кому і навіщо це треба? Кругом вороги і шахраї?

Це потрібно всім нам – народу України!

Весь світ шукає нову систему соціального забезпечення і справедливий перерозподіл національних багатств. Уряди демократичних країн разом з громадянськими суспільствами прагнуть забезпечити всім громадянам рівні права, підвищити рівень життя своїх громадян, знизити соціальну нерівність, надати всім громадянам рівні умови в життi. Україна повинна зайняти гідне місце серед прогресивних країн.

В Європейський Союз Україна повинна вступити повноправним членом з гідним рівнем життя своїх громадян!

Що основний дохід дасть українцям?

Що основний дохід дає нашій рідній країні?

Facebook
Twitter
YouTube
Instagram