Новини

Новини основний дохід

Новинна служба Громадської організації “Основний дохід” Україна, є єдиним веб-сайтом в Україні, що спеціалізуються виключно на новинах про основний дохід, які надають достовірні повідомлення добре поінформованих авторів.

Українська версія популярного мультфільму UBI

Прекарізація, безробіття і відсутність свободи. Основний дохід – це міра проти бідності, яка також дає нам можливість жити гідно. Це не милостиня, а гарантія права на існування.

Творець мультфільму – художниця Atxe (Іспанія). 2 роки тому цей популярний мультфільм був створений на іспанськiй мовi для Red Renta Básica, Іспанської філії BIEN (Світової мережі основних доходів)

На початку цього року з ініціативи Carlos Arias активіста UBIE (Безумовний основний дохід Європа) мультфільм був переведений на англійську мову.

Матеріали мультфільм були люб’язно надані нашій Організації Carlos Arias і Atxe. І завдяки їхній допомозі, при спільній співпраці з активістами нашої Організації мультфільм сьогодні доступний українською мовою.

Громадська організація «Основний дохід» Україна висловлює автору і всім хто брав участь у роботі над мультфільмом величезну подяку!

Про створення мультфільму, а також само інтерв’ю з автором ви можете прочитати тут.

Новини основний дохід, 12 Липня, 2019.

В соціальному експерименті візьмуть участь учасники АТО та сім'ї загиблих

В соціальному експерименті візьмуть участь учасники АТО та сім'ї загиблих

Не працюючи, отримувати щомісяця 100 євро. І так два роки.
Реалізовувати такий соціальний експеримент у Павлограді взялась ГО “Основний дохід”.
Про це два місяці тому повідомила голова правління Громадської організації Наталія Протасова. Для експерименту мали відібрати 2 тис. добровольців. На сьогодні, за словами, Наталії Протасової, планується, що у проекті візьмуть участь учасники АТО, члени сімей загиблих та ті, хто підписав петицію про проведення в місті соціального експерименту. Дізнатися більше

Генеральний секретар ООН схвалює Основний дохiд

UN Secretary-General endorses UBI
UN Secretary-General endorses UBI

Генеральний секретар Організації Об’єднаних Націй схвалив Основний дохiд 25 вересня 2018 року.

António Guterres, Генеральний секретар ООН, закликав світових лідерів розглянути безумовний основний дохід у своїй промові на Генеральній Асамблеї ООН.

Звернувши увагу аудиторії до наслідків сучасних технологічних інновацій на ринку праці, Гутерріс сказав:

Сама природа роботи зміниться. Урядам, можливо, доведеться розглянути більш сильні мережі соціальної безпеки, а з часом і універсальний основний дохід.

Організація Об’єднаних Націй розіслала тут своє відео, а вищезазначену заяву можна почути приблизно в 15 хвилин 25 секунд.

BIEN, Новини, 26 Вересня, 2018. Автор Toru Yamamori – професор Університету Дошіша, Кіото, Японія.

Основний дохід обіцяють всім бідним людям в Індії

India: Basic income is being promised to all poor people in India

Головна опозиційна партія в Індії, партія Конгресу, тільки що пообіцяла ввести «загальнонаціональний мінімальний дохід для бідних», розгорнувши безпрецедентну схему, що починається вже в травні 2019 року, якщо вона буде обрана.

Президент партії Рахул Ганді оголосив про це в понеділок під час бесіди з фермерами в штаті Чхаттісгарх, де Конгрес був обраний після обіцянки відмови від позичок по всьому штату. Дізнатися більше

BIEN, Новини, 1 Лютого, 2019. Автор Andre Coelho – активіст, iнженер, музикант.

Ukraine: Basic income experiment has started being prepared in Ukraine

Павлоградська адміністрація та Громадська організація “Основний дохід” Україна, розпочинають підготовку до пілотного проекту з впровадження основного доходу в м. Павлоград.

По 100 євро щомісяця: у Павлограді проведуть соціальний експеримент

По 100 євро щомісяця: у Павлограді проведуть соціальний експеримент

Posted by ПТРК - Павлоградська телерадіокомпанія on Friday, 30 November 2018

Ukraine: Another basic income experiment is being developed in Ukraine

15.12.2018 наймолодший і відомий на Україні голова сільської ради Артем Кухаренко та Наталія Протасова, голова правління Громадської організації “Основний дохід” Україна, оголосили про запуск пілотного проекту по реалізації основного доходу в селі Подільське Черкаської області.

Facebook
Twitter
YouTube
Instagram