Перші одержувачі основного доходу в Україні

Грищенко-Валентина-стартовий-проект-основний-дохід-Україна

Грищенко Валентина Володимирівна, 57 років.
Я людина з інвалідністю 1 групи. Ось уже 20 років, як я пересуваюся на інвалідному кріслі, так як через важкої хвороби, мені ампутували 2 ноги вище колін. Але я не сумую, що не падаю духом, мені є чим зайнятися. У мене є дорослий син 33 роки, але у нього свої проблеми і турботи. У мене є 2 клумби з квітами, я дуже люблю квіти, є невеликий фруктовий садочок, кіт і собачка. Я отримую пенсію 2104 гривень. Половина з цих грошей іде на комунальні платежі і оплату кредиту. Дуже економлю на їжі, так як для життя потрібно купувати не тільки їжу. Що таке м’ясо, тістечка, цукерки, риба і так далі я давно вже не знала, до тих пір, як я не потрапила в Стартовий проект “Основний дохід – українцям” 25 червня 2019 року. Для мене це було, що казка. Мені не віриться, що я можу собі купити курячої грудки, ковбаси, сиру, риби і багато смачненького і не відмовляти собі. Звичайно ж 50 доларів замало, та й термін всього на три місяці, але хоч ці три місяці я поживу, як людина.

Мірошниченко-Віта-стартовий-проект-основний-дохід-Україна

Мирошниченко Віта, 30 років.
Я живу в селі Межиріч, яке розташоване в 7 км від міста Павлоград. У мене двоє діток синок і донечка. Синок вчиться в 6 класі в школі. Донечка восени повинна вже піти в садок. Живемо з моїми батьками. Дуже хочеться мати своє житло. Але поки це тільки мрія. Так як дохід сім’ї – тільки моя мінімальна пенсія по інвалідності. Чоловікові доводиться постійно знаходиться зі мною в лікарні. Останнім часом ми дуже часто відвідуємо лікарні, операція за операцією.

Іван-Кальнiшевський-стартовий-проект-основний-дохід-Україна

Кальнiшевський Іван, 26 рокiв.
На даний момент проживаю в місті Черкаси з дружиною і сином. Хочемо переїхати в свій будинок в селі Подільське, але спочатку треба полагодити дах і зробити ремонт. На даний момент кошти заощадити не має можливості. Хочемо щоб наш син якому скоро виповниться 1 рік був здоровим, а в селі для цього є всі умови, свіже повітря, і продукти не з магазину.

Свинар-Оксана-стартовий-проект-основний-дохід-Україна

Свинар Оксана Степанівна, 46 років.
Проживаю в місті Павлоград, Дніпропетровської області. Самотня мама яка виховує двох дітей: син 15 років і дочка 11 років. У нас творча сім’я і ми любимо створювати красу, насолоджуватися красою і трохи побешкетувати. Спасибі Громадської організації за виплати Основного доходу, ці гроші дуже знадобляться на закупівлю шкільного приладдя та всіляких дрібниць – для створення творчих ідей.

Рiзник-Марiя-стартовий-проект-основний-дохід-Україна

Рiзник Марiя Андріївна, 65 років.
Проживаю сама у селі Подільське, живу за рахунок пенсії. Маю двох дітей, двох внучок і правнучку. Пропрацювала 23 роки директором Сільського будинку культури. Але доля піднесла мені сюрприз, захворів чоловік, операція за операцією. Врятувати так і не вдалося, через 1,5 року він помер. А на мені залишились борги в розмірі 126 тисяч… Щоб віддати борги працювала доглядальницею за тяжкохворими, працювала в “Нодусі”, що у Броварах, в реалібітаційному центрі для учасників АТО. На даний момент маю ще 28 тисяч боргу, малу пенсію, слабке здоров’я. Дуже вдячна проекту “Основний дохід” за Вашу допомогу, це як ковток свіжого повітря. Добра, здоров’я, людяності, Божої благодаті і ангелів охоронцям всім Вам!

Кришун-Лариса-стартовий-проект-основний-дохід-Україна

Кришун Лариса, 37 років. 
Проживаю з сім’єю у сільській місцевості, разом з чоловіком виховуємо двох доньок. Вони наша гордість і “капіталовкладення”. В цьому році старша донька поступила у вищий навчальний заклад, на факультет економіки, а менша отримала золоту медаль з художньої гімнастики. В селі високооплачуваних робіт немає, тому ми з чоловіком беремось за будь-які підробітки. Чоловік займається зварювальними роботами, я маю хобі, яке приносить додатковий дохід (перукарське мистецтво). На проект я йшла і знала, що всі кошти, що будуть я вкладу в дітей. Дякую проекту за можливість отримувати додаткові кошти і час який я використовую для своєї сім’ї.

Facebook
Twitter
YouTube
Instagram