Павлоградці вимагають основний дохід від мерії міста

Основний дохід – ось що для жителів міста Павлоград стало важливим з недавніх пір, відколи люди почули і дізналися, що це таке!

Багато хто не вірить в те, що станеться диво і вони почнуть отримувати дивіденди ні за що, а основна маса людей сподівається що їх побачать, почують і дадуть можливість жити гідно, не на мізерні зарплати, пенсії і соціальні виплати які передбачені законодавством тільки для того, щоб людина не загинула голодною смертю. Це все страшно!

З цього, місцевими жителями була створена петиція на сайті місцевих петицій, в якій вони пишуть, що підтримують і хочуть отримувати основний дохід

Петиція стала набирати голоси як від простих жителів міста, так і від громадських організацій, це ГО «Патріот», «Національний корпус», «Хорт», спілка матерів «Допомога і підтримка», учасники бойових дій на сході України, батальйон «Айдар» , батальйон «Азов» і т.д.

Разом ми підтримуємо ідею про основний доход. Ми йдемо до поставленої мети!

петиція Павлоград

Українцям потрібен експеримент по впровадженню основного доходу!

Підтримай себе та свою сім’ю!

Україні та українцям потрібен пілотний проект по впровадженню основного доходу за підтримкою держави, як в Європі, США, Азії. Дізнатися більше

Facebook
Twitter
YouTube
Instagram